Product was successfully added to your shopping cart.

Aktywne, zdrowo, stylowo - Rosti MepalW naszym życiu, które ciągle nabiera większego tempa, musimy być naprawdę dobrze zorganizowani, by wygospodarować odrobinę wolnego czasu na trening. Praca na etacie oraz dojazdy do pracy to około 10 godzin dziennie. Dobry i efektywny trening powinien trwać ok 1 godziny - nie mniej nie więcej, oczywiście pod warunkiem że nie spędzamy go przeglądając Facebooka. Na trening również trzeba dojechać i wrócić z niego, mamy więc kolejna godzinę spędzoną w samochodzie czy środkach komunikacji miejskiej. Arytmetycznie rzecz ujmując mamy 12-13 godzin zajętych przez pracę, trening i dojazdy. Do prostego rachunku dodajmy jeszcze czas jaki jest potrzebny na regeneracje. Specjaliści zalecają spać minimum 8 godzin dziennie. Mamy więc 87.5% doby zajętych - spaniem, pracowaniem i trenowaniem naszego ciała aby było piękne i zdrowe. Pozostaje nam 2-3 godzin na codzienne czynności w kuchni i łazience. Nie, nie będziemy oglądać telewizji - aktywny człowiek po prostu nie ma na to czasu. Podstawowym założeniem zdrowego trybu życia - a taki przecież prowadzą osoby aktywne - jest dobrze zbilansowana dieta - tak ilościowo jak i jakościowo (proporcje i ilości makroskładników). Najczęściej stosowanym modelem odżywiania jest model składający się z 6 posiłków spożywanych co około 2-3 godziny.

Rosti Mepall - akcesoria -lunchboxy, lunchpoty,


Pojemniku na sniadanie i lunch, lunchboxy Rosti Mepal

Aby być efektywnym i jednocześnie zjeść w odpowiednim czasie najlepiej posiłki przygotować sobie w domu rano przed pójściem do pracy. Kiedy już mamy przygotowane te smaczne i zbilansowane posiłki pozostaje kwestia zabrania ich ze sobą. Tu z pomocą przychodzi nam marka Rosti Mepal, która zaprojektowała i wyprodukowała specjalnie dla nas - dla ludzi aktywnych - pojemniki wyposażone w zatrzaskowe pokrywki oraz uszczelki - dzięki czemu nasz lunch lub po prostu posiłek numer 1,2,3,4 pozostanie świeży i smakowity, a nasza torba lub aktówka bezpieczna, gdyż z takiego pojemnika nic się nie wydostanie na zewnątrz nawet przy intensywnym potrząsaniu gdy np. spieszymy się na autobus i gnamy co sił w nogach.Butelka z wodą i owocami Rosti Mepal

Kiedy już zaliczymy codzienną dawkę obowiązków służbowych nadchodzi pora aby dostarczyć naszemu ciału odpowiednich bodźców treningowych - niezależnie od tego co trenujemy, czy box, czy cross-fit jedną z najważniejszych kwestii jest utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia organizmu w trakcie wysiłku fizycznego. Bez wody niemożliwe jest życie a 3% utraty wody z organizmu pogarsza nasza wydolność treningową o ponad 10%. Jest więc to bezsprzecznie najważniejsza kwestia. Oczywiście można na trening zabrać ze sobą butelkę wody mineralnej i jest to często spotykane. Jednak czy nie zdarzyło Ci się, gdy wszyscy na treningu mają tą samą wodę, kupioną w tym samym sklepie po drodze do klubu, pomylić butelki i napić się cudzej wody? Mnie tak - i nie jest to wcale przyjemne. Dlatego też uważam, że jednym z podstawowych gadżetów jaki możnazabrać ze sobą na trening jest własna butelka na wodę. Ja do swojej wody wrzucam plasterki kolorowych cytrusów. Woda wtedy nabiera znakomitego aromatu, a butelka staję się unikatowa, dzięki temu zawsze mam pewność, że jet to moja butelka i mogę śmiało z niej pić. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania są przeciwutleniacze z owoców, które wypijam wraz z wodą. Nie wszystkie butelki mają jednak na tyle szeroką szyjkę, by wrzucić do nich owoce. Znakomite do tego celu oraz do uzupełniania płynów w trakcie treningu i poza domem, są butelki Rosti Mepall z kolekcji Justwater oraz Ellipse. Butelki wykonane z plastiku wolnego od Bisfenolu A, posiadają wygodne uchwyty oraz niezawodne zamknięcia o konstrukcji ułatwiającej otwieranie i zamykanie.
Pamiętamy również o najmłodszych - polecamy produkty dla aktywnych dzieciaków. Praktyczne, dziecięce bidony marki Rosti Mepal z wizerunkami bohaterów z ulubionych przez dzieci filmów: "Frozen Kraina Lodu", "Auta", "Spiderman", czy "Star Wars" - to wymarzony prezent dla każdego dziecka. Bidony posiadają higieniczny, szczelny dzióbek otwierany za pomocą pomarańczowego przycisku. Do butelek dołączany jest biały zaczep, dzięki któremu bidon można zawiesić do plecaka czy szlufki od spodni. Do bidonów można dokupić pasujące lunch-boxy (pudełka śniadaniowe) z motywami z tego samego filmu. Pudełka są szczelne, pokrywkę otwiera się za pomocą przycisku, a pojemność pozwala na swobodne przenoszenie 4 kanapek.

Bidony i pojemniki śniadaniowe dla dzieci
x