Product was successfully added to your shopping cart.

Więcej widoków

Przykrywka elastyczna 26 cm przezroczysta Lekue

Kod produktu: 3401426B04U017
Kod EAN: 3401426B04U017
Możliwość zakupu dostępna już wkrótce
Przykrycie próżniowe - ultrahigieniczne i superwygodne. Dostosowane do różnej wielkości naczyń - i nie tylko naczyń. Naciśnięcie przykrywki nałożonej na naczynie wytwarza w jego wnętrzu próżnię. Przechowywana w tych warunkach żywność dłużej zachowuje świeżość i składniki odżywcze. Elastyczne i wytrzymałe silikonowe przykrywki zabezpieczą wszystko, co chcesz przechować w lodówce: puszkę z groszkiem, kubek z mlekiem, rondelek z sosem, słoik z konfiturami, a nawet połówkę jabłka, cytryny pomarańczy czy arbuza.

Lekue to producent, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Dziś marka rozwija oferowaną gamę produktów i wprowadza innowacyjne, użyteczne akcesoria kuchenne.
Lekue jako światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchnennych z silikonu jest obecny w 40 krajach, a sprzedaż w 2009 r. osiągneła wartość 15 mln euro.
Silikon platinum wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można w nich piec, gotować na parze, chłodzić i mrozić, a wszystko to przy zachowaniu wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń.
  • Wymiary
    • Średnica: 26 cm
  • Materiał:
    silikon platinum

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Przykrywka elastyczna 26 cm przezroczysta Lekue

Jak oceniasz ten produkt? *

 Ocena
Twoja ocena

Zapytaj o produkt

x