Product was successfully added to your shopping cart.

Więcej widoków

Pokrywka 25 cm różowa Lekue

Kod produktu: 1270225R08U002
Kod EAN: 1270225R15U002
Możliwość zakupu dostępna już wkrótce
Przysysa się do brzegu naczynia, tworząc tak szczelne zamknięcie, że można nawet podnieść naczynie z zawartością, trzymając jedynie za uszko pokrywki. W przeciwieństwie do tradycyjnych, metalowych czy szklanych pokrywek, nie robi hałasu. Tworzywo bardzo odporne na wysokie i niskie temperatury – silikonowych pokrywek można używać w piecyku, kuchence mikrofalowej, lodówce i zamrażarce. Silikon jest powłoką nieprzywieralną i higieniczną. Nie pozwala na rozwój bakterii, łatwo się czyści.

Lekue to producent, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Dziś marka rozwija oferowaną gamę produktów i wprowadza innowacyjne, użyteczne akcesoria kuchenne.
Lekue jako światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchnennych z silikonu jest obecny w 40 krajach, a sprzedaż w 2009 r. osiągnęła wartość 15 mln euro.
Silikon platinum wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można w nich piec, gotować na parze, chłodzić i mrozić, a wszystko to przy zachowaniu wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń.
  • Wymiary
    • Średnica: 25 cm
  • Materiał:
    silikon platinum
  • Zmywarka:
    Tak

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Pokrywka 25 cm różowa Lekue

Jak oceniasz ten produkt? *

 Ocena
Twoja ocena

Zapytaj o produkt

x