Product was successfully added to your shopping cart.

Więcej widoków

Zobacz film prezentujący ten produkt.


Pojemnik do dekorowania potraw Deco Max czerwony + 6 końcówek Lekue

Kod produktu: 3403200R14U004
Kod EAN: 3403200R14U004
Możliwość zakupu dostępna już wkrótce
Duży pojemnik do dekorowania potraw. Może również służyć do napełniania ciasteczek typu eklerki, ptysie. Pojemniki DecoMax, wykonane z najwyższej jakości silikonu platinum, świetnie znoszą wysokie i niskie temperatury panujące w piekarniku, kuchence mikrofalowej, zmywarce, lodówce czy zamrażarce.

Lekue to producent, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Dziś marka rozwija oferowaną gamę produktów i wprowadza innowacyjne, użyteczne akcesoria kuchenne.
Lekue jako światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu jest obecny w 40 krajach, a sprzedaż w 2009 r. osiągnęła wartość 15 mln euro.
Silikon platinum wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można w nich piec, gotować na parze, chłodzić i mrozić, a wszystko to przy zachowaniu wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń.
 • Gwarancja:
  2 lata
 • Materiał:
  silikon platinum
 • Zmywarka:
  Tak
 • Pojemność:
  350 ml

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Pojemnik do dekorowania potraw Deco Max czerwony + 6 końcówek Lekue

Jak oceniasz ten produkt? *

 Ocena
Twoja ocena

Zapytaj o produkt

x