Product was successfully added to your shopping cart.

Więcej widoków

Obraz C-TRU 7582 biały/kolorowe tło Vialli Design

Kod produktu: 38597
Kod EAN: 5905933238597
Możliwość zakupu dostępna już wkrótce
Nowoczesna i oryginalna dekoracja ścienna z serii C-TRU polsko-włoskiej marki Vialli Design. Obraz został wykonany z wysokiej jakości drewna. Tło wyciętych szablonów uzupełnia filcowy podkład. Całość sprawia wrażenie przestrzennego, trójwymiarowego obrazu.

Marka Vialli Design powstała w 2010 roku i jest projektem polsko-włoskim. Twórcy skupili się przede wszystkim na kreowaniu coraz bardziej istotnego we współczesnym świecie designu. Doprowadziło to do stworzenia produktów nowoczesnych, futurystycznych, które zdominowane są odważną i wyrazistą kolorystyką. Markę Vialli Design tworzą cztery grupy asortymentowe, które łączy ta sama idea, dzięki czemu możliwe jest dowolne komponowanie zestawów według własnej potrzeby i gusta. W 2011 roku marka Vialli Design otrzymała Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji, przyznawany najlepszym firmom przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.
 • Wymiary
  • Szerokość: 40 cm
  • Długość: 40 cm
 • Materiał:
  drewno
 1. true Recenzje wg decortowiczka 31.08.2011
  Twoja ocena

  Zakup obrazu c-tru to mój nie pierwszy zakup w tym sklepie, przyznam, że z każdym kolejnym przekonuję się do niego coraz bardziej! A obraz doskonale prezentuje się w moim nowoczesnym wnętrzu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Obraz C-TRU 7582 biały/kolorowe tło Vialli Design

Jak oceniasz ten produkt? *

 Ocena
Twoja ocena

Zapytaj o produkt

x