Product was successfully added to your shopping cart.Zobacz produkty Slice
Marka Slice powstała w 2008 roku przez TJ Scimone. Wielokrotnie nagradzane innowacyjne produkty Slice, projektowane przez światowej sławy projektantów: Alfredo Muccino i KarimRashid, stały się obiektem fascynacji wielu użytkowników Slice’a.

Produkty Slice to funkcjonalne i nowoczesne narzędzia do cięcia, które skutecznie pomagają w codziennych pracach domowych, w biurze i w szkole. Slice jest niezastąpiony i bezpieczny, dlatego bez ryzyka i obaw mogą go używać również dzieci. Oto niektóre niezastąpione produkty Slice (dostępne w stacjonarnym sklepie Decorto, a już wkrótce także Decorto.pl):Bezpieczny nóż Slice– SafetyCutterSlice

To wszechstronne narzędzie posiadające mikroskopijny ceramiczny nożyk – prawie niedostrzegalny dla oka, który pomoże Ci w łatwy i szybki sposób odpakować płyty CD, trudne do otwarcia plastikowe pudełko, pociąć kartony. Stalowy nożyk znacznie szybciej zużywa się niż ceramiczny nożyk SafetyCutterSlice, który pomoże Ci również w scrap-bookingu, będącym sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Nożykiem może posługiwać się osoba praworęczna jak również leworęczna.
Podwójny młynek nie tylko do soli i pieprzu Slice - Ceramic Mill

Zaprojektowany przez KarimRashida bardzo elegancki młynek został wyposażony w 2 ceramiczne ostrza, które nigdy nie zardzewieją! Dlatego młynek będzie Ci służył przez długie lata. Duża pojemność, łatwe napełnianie, a co najważniejsze mieli nie tylko sól i pieprz, ale także zioła i inne suche przyprawy. Młynek oryginalnie napełniony został grubą solą morską i gruboziarnistym czarnym pieprzem.
Precyzyjny nożyk Slice - Precision Cutter

Ten precyzyjny nożyk Slice doskonale pomoże Ci wyciąć najbardziej skomplikowane i najdrobniejsze kształty. To niezbędne narzędzie w pracy każdego projektanta, architekta i inżyniera. Dzięki ceramicznemu ostrzu, nożyk nigdy nie zardzewieje i nie stępi się i oczywiście jest bardzo bezpieczny.
Obieraczka Slice - Y-Peeler

Funkcjonalna obieraczka do warzyw: marchwi, buraków, ziemniaków, ogórków, pomidorów, a także brzoskwiń, mango oraz innych trudnych do obierania warzyw i owoców. Obieraczka posiada super ostry ceramiczny nóż, który jest 10 razy ostrzejszy niż zwykła stalowy. Ostrze ceramiczne odporne jest na kwasy, sól i tłuszcz, a ponadto jest antyalergiczne i naturalne. Rączka obieraczki jest bardzo ergonomiczna, doskonale wpasowuje się w dłoń, a antypoślizgowa nawierzchnia zapobiega wyślizgnięciu się z ręki.

x