Product was successfully added to your shopping cart.

Więcej widoków

Naczynie NATIVE do owsianki + zaparzacz do herbaty Lekue

Kod produktu: 0200711V06M017
Kod EAN: 0200711V06M017
Możliwość zakupu dostępna już wkrótce
Dzięki naczyniu NATIVE do owsiany błyskawicznie można przygotować na wiele sposobów pożywne śniadanie czy przekąskę. Wystarczy płatki z wybranymi dodatkami, owocami, bakaliami zalać mlekiem lub wodą i wstawić naczynie do kuchenki (moc max 800W), a następnie gotować przez kilka minut. Płatki ugotowane w naczyniu Lekue są smaczne, zachowują sole mineralne, błonnik i witaminy, a czas potrzebny do ich przygotowania skraca się do zaledwie kilku minut. Do zestawu dołączono książeczkę z przepisami na śniadaniowe przysmaki - letnie i zimowe (np. z bananem, pomarańczą, mango, imbirem).

Lekue to producent, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Dziś marka rozwija oferowaną gamę produktów i wprowadza innowacyjne, użyteczne akcesoria kuchenne.
Lekue jako światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu jest obecny w 40 krajach, a sprzedaż w 2009 r. osiągnęła wartość 15 mln euro.
Silikon platinum wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można w nich piec, gotować na parze, chłodzić i mrozić, a wszystko to przy zachowaniu wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń.
 • Wymiary
  • Wysokość: 10 cm
  • Szerokość: 16,4 cm
  • Długość: 17,4 cm
 • Materiał:
  ceramika, silikon
 • Zmywarka:
  Tak
 • Projektant:
  DesignWright

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Naczynie NATIVE do owsianki + zaparzacz do herbaty Lekue

Jak oceniasz ten produkt? *

 Ocena
Twoja ocena

Zapytaj o produkt

x