Product was successfully added to your shopping cart.

Więcej widoków

Naczynie do gotowania jajek OVO sześcienne Lekue

Kod produktu: 3402100R10U008
Kod EAN: 3402100R10U008
Możliwość zakupu dostępna już wkrótce
Innowacyjne, praktyczne naczynie OVO hiszpańskiego producenta Lekue to rewolucja w gotowaniu jajek. OVO to alternatywa dla wysłużonych, tradycyjnych garnków. Wykonany jest z najwyższej jakości silikonu, posiada nieprzywieralną powłokę, można go z łatwością używać w kuchenkach mikrofalowych oraz w garnkach (kąpiel wodna) Dzięki OVO, przygotować można jajko, gotując go na miękko, na twardo, dodając przeróżne dodatki np. szynka, grzyby, ser, cebula, przyprawy i wiele innych.
Dzięki naczyniu, jajko nie tylko będzie idealnie ugotowane, ale również otrzyma nieregularny kształt, przez co potrawę można podać bezpośrednio na stół. OVO występuje w trzech kształtach - owalnym, sześciennym oraz cylindrycznym.

Instrukcja użytkowania OVO:
1. Przed pierwszym użyciem posmarować za pomocą pędzelka całą wewnętrzną powierzchnię oliwą.
2. Wbić jajko do naczynia i dodać wybrane składniki.
3. Zamknąć naczynie pokrywką i wstawić do garnka z wrzącą wodą lub do kuchenki mikrofalowej.
W garnku: jajko na miękko - 7-9 min, średnio miękkie - 12 min, na twardo - 15 min.
W kuchence mikrofalowej (ustawić moc na 800 W): jajko na miękko - 35 sek., średnio miękkie - 45 sek., na twardo - 1 min.

Lekue to producent, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Dziś marka rozwija oferowaną gamę produktów i wprowadza innowacyjne, użyteczne akcesoria kuchenne.
Lekue jako światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu jest obecny w 40 krajach, a sprzedaż w 2009 r. osiągnęła wartość 15 mln euro.
Silikon platinum wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można w nich piec, gotować na parze, chłodzić i mrozić, a wszystko to przy zachowaniu wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń.
 • Wymiary
  • Wysokość: 9 cm
  • Szerokość: 5 cm
  • Długość: 5 cm
 • Gwarancja:
  2 lata
 • Materiał:
  silikon platinum
 • Zmywarka:
  Tak
 • Projektant:
  JORDI PLA STUDIO

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Naczynie do gotowania jajek OVO sześcienne Lekue

Jak oceniasz ten produkt? *

 Ocena
Twoja ocena

Zapytaj o produkt

x