Product was successfully added to your shopping cart.

Nowoczesna praktyczna łazienka.

Łazienka to zaraz po kuchni najważniejsze miejsce w domu. To własnie tu codziennie przygotowujemy się do pracy dbając o nasz nienaganny wygląd i dobre samopoczucie. W łazience także relaksujemy się i dochodzimy do siebie po męczącym pełnym aktywności i wyzwań dniu.


Często bywa tak że pomieszczenie jakie zostało na nią przeznaczone nie jest zbyt duże i wtedy tym ważniejszą kwestią staje się organizacja łazienki tak by praca w i relaks w niej były jak najbardziej efektywne. Powiadają że diabeł tkwi w szczegółach i w przypadku organizacji łazienki wiele właśnie od tych szczegółów zależy. To jakie wybierzemy rozwiązania i akcesoria zadecyduje o tym jak będziemy czuć się w naszej łazience i ile czasu stracimy bądź nie na codziennie powtarzane czynności.

Mając to na uwadze i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób którym nie jest obojętne jakimi przedmiotami się otaczają przygotowaliśmy ofertę złożoną z akcesoriów łazienkowych które poprawią codzienny komfort korzystania z tego jakże ważnego miejsca w twoim domu.


W naszej ofercie znajdziecie państwo wiele atrakcyjnych dodatków które pozwolą zaoszczędzić czas i zorganizować przestrzeń w sposób komfortowy dla wszystkich członków rodziny. Podczas nieodzownych czynności w łazience na pewno przydadzą się nasze mydelniczki i dozowniki mydła, które poza doskonałą funkcjonalnością są bardzo ładne.

Proponujemy higieniczne i eleganckie kosze na pranie holenderskiej marki Brabantia, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej z pokrywą z tworzywa sztucznego. Kosze posiadają u podstawy system wentylujących otworów, co zapobiega rozwojowi pleśni i zapewnia cyrkulacje powietrza.


Wyprane pranie najlepiej suszyc na zewnątrz, zapomnijmy jednak o nieestetycznych i nieraz niebezpiecznych sznurkach na pranie i skorzystajmy z ergonomicznej i estetycznej suszarki ogrodowej.Dla mieszkańcow bloków proponujemy suszarkę składaną, którą w pochmurny deszczowy dzień z powodzeniem można rozstawić w domu:

Kiedy juz ubrania są wyprane a my czyści i pachnący pozostaje nam tylko oprzątnąć bałagan którego narobiliśmy w trakcie porządków, wszystko wtedy co nie jest nam potrzebne i nie nadaje się już do wykorzystania wyrzucamy do śmietnika. W pięknej stylowej łazience również kosz na śmieci powinien komponować się z reszta elementów wyposażenia i stylistycznie i kolorystycznie. By dopasować sobie odpowiedni kosz najlepiej skorzystać z szerokiej oferty koszy na śmieci marki Brabantia. Kosze wykonane są z dużą precyzją oraz dbałością o komfort użytkowania. Posiadają szerokie otwory wrzutowe i wieczka które unoszą się same gdy muśniesz ich powierzchnię opuszkami palców.

x