Product was successfully added to your shopping cart.

Więcej widoków

Patelnia żeliwna do naleśników Szkocka z drewnianym uchwytem 23 cm 0032T Skeppshult

Kod produktu: 0032T
Kod EAN: 731793003298
Możliwość zakupu dostępna już wkrótce
Patelnia żeliwna do wypiekania naleśników o średnicy 23 cm wraz z drewnianą rączką. Ważąca 2,55 kg patelnia wykonana jest w 100% z naturalnych i nieprzetworzonych surowców. Posiada 7 wyżłobień, pozwalających na smażenie 7 małych naleśników jednocześnie. Dzięki równomiernemu rozprowadzeniu ciepła, osiąga się doskonały efekt duszenia, smażenia i grillowania. Patelnia jest łatwa w użytkowaniu, czyszczeniu i pielęgnacji, jak również odporna na zarysowania. Dzięki zastosowanej najnowocześniejszej technologii wykonania dna naczyń w formie wklęsłej, ryzyko zarysowań powierzchni kuchni z płytami ceramicznymi zostało ograniczone do minimum. Naczynia Skeppshult nie zawierają żadnych związków chemicznych, które mogłyby się wydzielać podczas gotowania lub smażenia ze szkodą dla organizmu człowieka.
Szefowie kuchni na całym Świecie podziwiają niepodważalne właściwości grillowania, smażenia i gotowania w naczyniach żeliwnych SKEPPSHULT .
Wszystkie produkty są wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku, nie wymagają używania żadnych detergentów i płynów do naczyń podczas użytkowania.
Każde naczynie SKEPPSHULT zostało zaimpregnowane gorącym olejem roślinnym i po opłukaniu pod ciepłą wodą natychmiast nadaje się do użycia.

Porady dla użytkownika:
Używaj niewielkiej ilości oleju, masła lub margaryny do smażenia i brązowienia.
Podczas zmywania używaj tylko gorącej wody i szczotki lub gąbki.
Po umyciu staraj się wysuszyć naczynie i następnie używając gąbki lub papierowego ręcznika kuchennego wetrzyj w jego wewnętrzną część niewielką ilość oleju roślinnego.
Nigdy nie myj naczyń Skeppshult w zmywarkach
Nie zanurzaj rozgrzanego naczynia w zimnej wodzie. Poczekaj, aż trochę ostygnie.
Nie stawiaj rozgrzanego naczynia bezpośrednio na blacie kuchennym, czy innej niezabezpieczonej powierzchni
Nie przechowuj żywności w naczyniach Skeppshult, gdyż może to prowadzić do pojawienia się śladów rdzy wewnątrz naczynia.
Produkty Sheppshult mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowych, elektrycznych, indukcyjnych i halogenowych z płytami szklanymi i ceramicznymi.
  • Wymiary
    • Średnica: 23 cm
  • Gwarancja:
    25 lat
  • Materiał:
    drewno, żeliwo

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Patelnia żeliwna do naleśników Szkocka z drewnianym uchwytem 23 cm 0032T Skeppshult

Jak oceniasz ten produkt? *

 Ocena
Twoja ocena

Zapytaj o produkt

x