Product was successfully added to your shopping cart.
Wysyłka :
Większość zamówień realizowana jest 24 do 72 godzin.
Pozycje, których obecnie nie posiadamy na magazynie dostarczymy w ciągu kilku dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.
Zamówienia powyżej 300 zł - bezpłatna dostawa kurierem FedEx
Koszty dostawy FedEx - gwarancja dostawy na następny dzień roboczy : Płatność kartą, przelewem, systemem Płatności.pl - 13,90 zł
Płatność przy odbiorze - 17,90zł
Firma kurierska FedEx umożliwia dostarczenie zamówionego towaru również w soboty. Koszt takiej usługi to 35 zł.

Koszty dostawy Paczkomaty InPost : Płatność przelewem, systemem Płatności.pl - 8,50 zł
Wicej informacji na podstronie Paczkomaty InPostFormy zapłaty za zakupy :
Za pośrednictwem systemu Platnosci.pl : po zaznaczeniu tej opcji w koszyku, następuje przekierowanie do szyfrowanego serwisu, w którym dokonać można szybkich i bezpiecznych płatności.
System obsługuje szybkie przelewy banków:
- mBank mTransfer
- MultiBank MultiTransfer
- Inteligo Intelipay
- BZWBK Przelew24
- iPKO Płacę z iPKO
- Nordea Płać z Nordea
- Pekao Pekao24Przelew
- LUKAS Bank LUKAS e-przelew
- BPH Przelew z BPH
- ING (Bank Śląski) Przelew z ING
- Citibank
- Polbank
- Kredyt Bank
- BGŻ
- Millennium
- Deutsche Banku
- Raiffeisen

Kartą kredytową : po zaznaczeniu tej opcji następuje przekierowanie do szyfrowanego serwisu, dokonującego bezpiecznej autoryzacji kart kredytowych karty akceptowalne przez system VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i wiele innych

Przelewem bankowym : zaznaczając tę opcję, płatności należy dokonać za pośrednictwem przelewu bankowego na poniższy nr konta obsługującego Decorto.pl, wpisując w tytule przelewu numer zamówienia :

ING Bank Śląski 60 1050 1070 1000 0023 5368 8415
Kulig spółka z o.o.
ul. Pocztowa 14
43-500 Czechowice-Dziedzice

Za pobraniem : płatności dokonuje się przy odbiorze towaru


UWAGA! Bardzo prosimy o sprawdzanie zawartości przesyłki w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzeń opakowania lub zawartości przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu szkody, gdyż tylko na jego podstawie możemy dokonać wymiany towaru na wolny od wad.
W przypadku, gdy zamówiony towar jest zniszczony lub niezgodny z opisem, należy wypełnić formularz reklamacyjny i odesłać go na nasz adres:

Kulig spółka z o.o.
ul. Pocztowa 14
43-500 Czechowice-Dziedzice

Sklep internetowy www.decorto.pl stanowi zorganizowaną część przedsiębiorstwa prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Kulig spółka z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Pocztowa 14, 43-502 Czechowice-Dziedzice, posiadającego numer identyfikacji podatkowej NIP 652-171-49-46 oraz numer identyfikacyjny REGON 241847920, wpisanego do Rejestru Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000376186. Powyższy sklep internetowy zastąpił istniejący od czerwca 2007 roku sklep internetowy www.CentrumSztucca.pl
x