Product was successfully added to your shopping cart.

Więcej widoków

Foremki do kruszonego lodu C'RUSH 2 szt. zielone Lekue

Kod produktu: 0250900V09C020
Kod EAN: 0250900V09C020
Możliwość zakupu dostępna już wkrótce
Silikonowe foremki do przygotowywania kruszonego lodu. Kruszenie lodu bez hałasu i wysiłku.
Pozostaw drogie i skomplikowane maszyny restauratorom i właścicielom barów. Młotki i tłuczki odnieś do warsztatu. Po zaledwie godzinie spędzonej w zamrażarce elastyczne, silikonowe foremki C'rush dostarczą Ci lód, który wsypiesz prosto do szklanki z koktajlem. Wystarczy zrolować foremkę i lekko ścisnąć ją w dłoniach.

Lekue to producent, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Dziś marka rozwija oferowaną gamę produktów i wprowadza innowacyjne, użyteczne akcesoria kuchenne.
Lekue jako światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu jest obecny w 40 krajach, a sprzedaż w 2009 r. osiągnęła wartość 15 mln euro.
Silikon platinum wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można w nich piec, gotować na parze, chłodzić i mrozić, a wszystko to przy zachowaniu wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń.
  • Wymiary
    • Wysokość: 1 cm
    • Szerokość: 13 cm
    • Długość: 22,5 cm
  • Materiał:
    silikon platinum

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Foremki do kruszonego lodu C'RUSH 2 szt. zielone Lekue

Jak oceniasz ten produkt? *

 Ocena
Twoja ocena

Zapytaj o produkt

x