Product was successfully added to your shopping cart.

Podwójne szkło doskonałym dopełnieniem w kuchni

Znasz to uczucie, gdy z rozpędu bierzesz do ręki kawę, a po dotkliwym uczuciu gorąca (a czasem wręcz: poparzenia) odkrywasz, jak bardzo jest ciepła?

Dawniej stosowało się „koszyczki” do szklanek – obecnie jest to trend, który zupełnie wyszedł z mody, ale to nie oznacza, że problem zniknął: kawy i herbaty wciąż są gorące, a ludzie ciało wciąż nie jest gorącoodporne. Ludzki mózg wymyśla jednak coraz to nowe rozwiązania i jednym z tych rozwiązań jest podwójne szkło w filiżankach czy szklankach.

Zapomnij o uczuciu poparzenia – zewnętrzne szkło zawsze będzie zimne, a to wewnętrzne utrzyma doskonałą temperaturę napoju. Co więcej, właśnie dzięki kształtowi i przestrzeni pomiędzy szkłem wewnętrznym a zewnętrznym – temperatura utrzymuje się na dłużej.

Dodaj do tego ergonomiczny kształt i ciekawy design, a otrzymasz produkt, który w pełni spełnia Twoje oczekiwania. Produkt, który, co istotne, jest jednakowy w swoim stylu, ale zapewnia ogromną różnorodność – od misek, w których możesz trzymać pyszne sałatki, poprzez wysokie szklanki do latte, na karafce i kieliszkach do wódki skończywszy.

x