Product was successfully added to your shopping cart.

Niezastąpione scyzoryki Victorinox

Victorinox to szwajcarska marka, która zasłynęła z produkcji scyzoryków, ale też noży kuchennych i obieraczek oraz niezwykle praktycznych w codziennym użyciu narzędzi wielofunkcyjnych.

Scyzoryk to nie tylko ładny gadżet, ale i w przypadku Victorinoxa wysoka jakość, praktyczność oraz niezawodność w każdej sytuacji. Victorinox w swojej ofercie posiada scyzoryki wyposażone w innowacyjne funkcje jak np.: laser, mini latarkę w postaci diody LED, śrubokręt z miarką, otwieracz do puszek i kapsli, pamięć USB, obcinacz do cygar czy korkociąg.

Victorinox stworzył również linię mini scyzoryków Classic idealnie pasujących do damskiej torebki, a co najważniejsze posiadających funkcje spełniające oczekiwania każdej kobiety: pilniczek do paznokci z śrubokrętem, nożyczki, kółko, pęsetę, wykałaczkę oraz ostrze. Scyzoryki Classic dostępne są w różnych jednolitych kolorach, ale również we wzorki: w koniczynki, wisienki, kratkę, romby, kwiaty czy różnobarwne esy-floresy. Scyzoryk Classic przyniesie każdej kobiecie wiele radości z jego posiadania, ale też satysfakcji z możliwości częstego stosowania.

Scyzoryki oficerskie to grupa scyzoryków, która została podzielona na wersję mini oraz wersję o standardowych rozmiarach. Scyzoryki oficerskie posiadające uniwersalne funkcjonalności i nie tylko - dzięki swoim niedużym rozmiarom doskonale leżą w kieszeni ale i sprawdzają się w każdej sytuacji. Tego rodzaju scyzoryk posiada m.in.: duże i małe ostrze, otwieracz do puszek z małym śrubokrętem, otwieracz do kapsli ze
śrubokrętem i przyrządem do zdejmowania izolacji, kółkiem, pęsetą oraz wykałaczką.

Kolejna grupa scyzoryków Victorinox to wielofunkcyjne Cyber Toole, które wyróżniają się znacznie większą liczbą funkcji. Scyzoryk typu Cyber Tool wyposażony jest w duże i małe ostrze, korkociąg, otwieracz do puszek z małym śrubokrętem, otwieracz do kapsli ze śrubokrętem oraz przyrządem do zdejmowania izolacji, szpikulec, pęsetę, kółko, wykałaczkę, ucho igielne, klucz nasadkowy z różnymi nasadkami, długopis z końcówką do przełączników, nierdzewną szpilkę oraz mini śrubokręt. Scyzoryk oficerski CyberTool 41 dodatkowo wyposażony jest w kombinerki z przycinakiem drutu oraz zaciskaczem ciężarków, piłkę do drewna, piłkę do metalu, wielofunkcyjny hak, przyrząd do czyszczenia paznokci. Scyzoryk oficerski dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i niebieskiej.

Victorinox to także producent scyzoryków z blokowanym ostrzem, które wyróżniają się nie tylko blokadą ostrza, ale też m.in. narzędziem do przecinania pasów bezpieczeństwa , śrubokrętem gwiazdkowym, piłą do szyb klejonych, narzędziem do rozbijania szyb klejonych oraz przyrządem do rozwiązywania węzłów.

Seria scyzoryków SwissFlash wyposażona w przenośną pamięć USB o różnej pojemności (od 1 GB do 16 GB) to praktyczne i niewielkie narzędzie skupiające w jednym małym gadżecie najpotrzebniejsze funkcje. Scyzoryk pozwoli Ci nie tylko cieszyć się ulubioną muzyką ale i wysokiej jakości ostrzem, pilniczkiem do paznokci ze śrubokrętem, nożyczkami, kółkiem, białą diodą LED oraz długopisem.

x