Product was successfully added to your shopping cart.

Nie bój się innowacji! Era ceramicznych ostrzy

Trwająca aktualnie w sklepie Decorto.pl promocja narzędzi do cięcia i obierania marki Slice przyciągnęła naszą uwagę. Slice to niezwykle innowacyjna i nowoczesna marka ciesząca się ogromną popularnością na świecie, a w Polsce? W Polsce chyba trochę jest niedoceniana, a może Polacy są bardziej powściągliwi jeśli chodzi o innowacje? Tak, czy owak prezentujemy dziś kilka naprawdę praktycznych narzędzi tej marki zaprojektowanych m.in. przez Karima Rashida – światowej sławy projektanta.

To, na co warto zwrócić uwagę to fakt, że wszystkie narzędzia Slice wyposażone są w ceramiczne ostrza, które stanowią alternatywę dla ostrzy ze stali nierdzewnej.

Bezpieczny nożyk Safety Cutter z niedostrzegalnym dla oka ostrzem

Zwróciliśmy uwagę na fantastyczny nożyk z prawie niewidocznym dla oka ceramicznym ostrzem. Nożyk ten z łatwością poradzi sobie z odpakowaniem płyty CD, czy szczelnie zapakowaną myszkę, pendrive lub inne plastikowe pudełka a nawet kartony! Ceramiczne ostrze znacznie wolniej zużywa się niż stalowe jest to ogromna zaleta narzędzi Slice.
Nożyk Safety Cutter podobnie jak i nożyk do precyzyjnego cięcia pomoże Ci w technice decupage (technika ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię) czy scrap-bookingu (sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania  albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi).
Safety Cutter jest bardzo bezpieczny, dlatego bez obaw mogą go stosować dzieci.

Nożyk do precyzyjnego cięcia Precision Cutter pomoże Ci w wycinaniu najbardziej skomplikowanych i najdrobniejszych kształtów dlatego stał się niezbędnym narzędziem w pracy każdego projektanta, architekta i inżyniera. Ceramiczne ostrze nigdy nie zardzewieje i co ważne, nie stępi się dlatego będzie służył przez długie lata.

 

Otwieracz do listów Letter Opener 

Praktyczny otwieracz do listów Letter Opener pozwala jednym ruchem otworzyć list. Otwieracz, podobnie jak nożyk Safety Cutter i Precision Cutter został wyposażony w  nigdy nierdzewiejące ceramiczne ostrze. Otwieracz jest lekki i posiada antypoślizgowe wykończenie.

Przetestowaliśmy każde z tych trzech narzędzi i śmiało możemy powiedzieć, że każde z nich spełnia oczekiwania użytkownika.

Zachęcamy do skorzystania z promocji w Decorto.pl

x