Product was successfully added to your shopping cart.

Kinder Party na Dzień Dziecka?

Dzieci to szczęście. Szczęście i czysta radość sama w sobie okraszona małymi humorkami – które też są częścią składową tego szczęścia. Dla swoich rodziców są sensem życia, kwintesencją miłości, spełnieniem marzeń. Dziecko jest istotą niezwykle delikatną, transparentną, szczerą, która od rodziców i otocznia uczy się życia i postępowania , chłonie zachowania, reakcje, sposób bycia. Wszystko to kształtuje charakter dziecka, dlatego najpiękniejszym i największym prezentem jaki możemy mu dać jest – nasz czas. To właśnie ilość spędzonego czasu z naszym skarbem da mu najwięcej frajdy, poczucia miłości i bezpieczeństwa. Godziny spędzone na wspólnej zabawie wzmacniają więź i pozwalają dziecku rozwinąć skrzydła w przyszłości. Dlatego dobrym pomysłem na Dzień Dziecka jest Kinder Party, które można wspólnie przygotować.

Mio Tullio children party (2) Pucharek deserowy Livio Vialli Design

W przygotowaniu do tego radosnego święta z pewnością przydadzą nam się akcesoria do pieczenia z firmy Lekue. Niebagatelne, silikonowe foremki do wszelakiej maści wypieków, gofrów, magdalenek czy makaroników maksymalnie ułatwiają i usprawniają proces przygotowania imprezy. DECO Pen do ozdabiania czy fantastyczne foremki na muffinki sprawią, że nasze przyjęcie będzie frajdą nie tylko podczas trwania ale i przygotowywania dla naszej pociechy. Lekue w swojej ofercie posiada również wiele tematycznych foremek w kształcie serduszek, kwiatuszków, cyferek, choinek, minibrownie’s czy oryginalnego ciastka z bajki Shrek. Dzięki tak oryginalnym elementom impreza nabierze wyjątkowego charakteru.

deco_pen_lekue Deco Pen Lekue

Gdy już wiemy co podamy, dobrze jest wiedzieć też w czym podamy. O tyle ile w przypadku przyjęcia dla dorosłych jest to nieco prostsze zadanie, to w przypadku Kinder Party sytuacja jest nieco trudniejsza. Naczynia dla dzieci powinny być, oczywiście, przede wszystkim śliczne, ponieważ na to dzieci zwracają ogromną uwagę. Musza też być lekkie i co najważniejsze dla rodziców wytrzymałe, odporne i spełniające wszelakie rygorystyczne atesty przedmiotów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Tu z pomocą przychodzi marka Vialli Design. Oryginalne i niepowtarzalne miseczki, pucharki, dzbanki z wkładem na lód w fantazyjnych kolorach i kształtach potrafią zawrócić w głowie nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Stworzone z najwyższej jakości akrylu, są bezpieczne, odporne na stłuczenia i zarysowania a dodatkowo po prostu piękne. Świetnie sprawdzają się nie tylko w domu ale i na imprezach plenerowych, można w nich serwować desery lodowe, sałatki owocowe i warzywne, puddingi, galaretki oraz wszelakie inne pyszności. W ofercie Vialli Design znajdziemy też wyjątkowe sztućce Tullio, które dodatkowo sprawią, że nakrycie stołu będzie unikatowe i niepowtarzalne.

crystal_koziol_1 Naczynia Crystal Koziol

Jeśli wszystko mamy już dopięte na ostatni guzik, nadmuchane balony, porozwieszane serpentyny, przygotowane ciasta, nakryty stół a goście zaczynają się zjeżdżać warto zadbać też o organizację czasu dla naszych pociech. W dzisiejszych czasach coraz mniej obserwujemy zaangażowania dzieci w zabawę z rówieśnikami, pewne kontakty miedzy dziećmi wypiera Internet, gry na komputer i telefon czy portale społecznościowe, nawet już u tych kilkuletnich maluchów. Możemy jednak w prosty sposób zorganizować dzieciom świetne integracyjne zabawy animacyjne, lub skorzystać z pomocy profesjonalnego Animatora, który zaangażuje dzieci do wspólnej, kreatywnej zabawy. Tak spędzony czas nie tylko rozwija nasze dzieci, ale i nam samym pozwala obudzić w sobie dziecko i cieszyć się wspólnymi chwilami.

koziol-looks-forward-to-the-summer-text06 Naczynia Crystal Koziol - idealne na party w ogrodzie

Prócz bycia razem, chcemy często dać naszemu dziecku również jakiś drobiazg. Coś co ucieszy ale również się przyda. Każdy rodzic już sam będzie wiedział najlepiej, co kupić własnemu dziecku ponieważ zna je najlepiej, ale dobrym pomysłem są sztućce. Często przez lata mamy zachowana jakąś swoją starą łyżeczkę czy widelczyk do której mamy ogromny sentyment, ponieważ kojarzy nam się z tym beztroskim i wspaniałym okresem dzieciństwa. Pamiętamy jak uwielbialiśmy jeść swoimi sztućcami z misiem, gąską czy kotkiem ulubione potrawy od rodziców czy dziadków. Nawet jeśli, nadruk czy grawer na sztućcu jest już mocno nieaktualny to jednak wspomnienia i pamięć tych bezcennych chwil pozostaje. Takie sztućce tworzy firma Kulig czy Auerhahn - trwałe, poręczne i urocze, mogą one być pamiątką na całe życie.

Produkty, które mogą się przydać podczas organizacji Kinder Party, jak również na prezent
dla dziecka.

Bello (5) Sztućce Bello Vialli Design

sztućce dziecięce Titto 39,90 31,90 Sztućce Titto Vialli Design

pucharki_livio Pucharek deserowy Livio Vialli Design

miseczki_livio Miseczka deserowa Livio Vialli Design

5905933231352 Miseczki Livio w soczystych kolorach

x