Product was successfully added to your shopping cart.

Jak wyposażyć nowoczesną kuchnię?

Kuchnia – królestwo babci, matki, żony - kobiety. Jak wyposażyć nowoczesną kuchnię, by nie tylko była wygodna i przytulna ale i funkcjonalna? Wyposażając kuchnię, należy przede wszystkim zastanowić się nad tym, jakie posiłki najczęściej są przez nas przyrządzane – czy są to posiłki kuchni polskiej, śródziemnomorskiej, włoskiej, francuskiej, azjatyckiej czy jeszcze innej. Kolejnym krokiem w procesie wyposażania kuchni będzie przemyślenie tego, w jakich naczyniach najczęściej i najwygodniej przygotowujemy posiłki, czy są to naczynia żaroodporne, garnki, woki czy patelnie. Szeroki wybór akcesoriów kuchennych oferuje internetowy sklep Decorto.pl, który nie tylko w swojej ofercie posiada tradycyjne garnki, ale i znacznie nowocześniejsze naczynia jak np. silikonowy zestaw do gotowania na parze marki Lekue - oszczędza on nasz czas i energię. Silikon, z którego wykonany jest szybkowar, jest odporny na wysokie i niskie temperatury, a dodatkowo nadaje się do gotowania dwóch potraw jednocześnie.
Aby nie kupować zbędnych akcesoriów|dodatków|narzędzi kuchennych, musimy nauczyć się zwalczać pokusę kupowania tego, co niepraktyczne. W dobie chińskich produktów, które nie zawsze są tak trwałe i piękne jak na obrazku, warto wydać nieco większą kwotę na akcesoria kuchenne. To pozwoli cieszyć się ich trwałością i jakością oraz niebanalnym designem przez długie lata.
Kreatywność światowych designerów świetnie sprawdza się w kuchni – często zwykłe akcesorium kuchenne zostaje zaprojektowane niezwykle funkcjonalnie i ponadczasowo, np. deska do krojenia Rinse&Chop marki Joseph Joseph można złożyć w kształt rynienki, następnie odcedzić świeżo umyte warzywa czy mięso i zsunąć pokrojone od razu na patelnię. Wszystko bez obaw, że spadną z deski. Schludnie, szybko i funkcjonalnie. Warto więc skrupulatnie przemyśleć zakupy akcesoriów kuchennych, by zaoszczędzić miejsce na kuchennych półkach – dlaczego kupować dwa przyprawniki czy młynki do soli i pieprzu, skoro możemy kupić jeden, skupiający obie funkcje?

x