Product was successfully added to your shopping cart.

Idealny prezent na ślub

Zawarcie związku małżeńskiego to jedna z najpoważniejszych decyzji jakie podejmujemy w życiu. Dwie osoby połączone wzajemnym uczuciem podejmują wspólną drogę w życiu, zakładają rodzinę i postanawiają dzielić wszystkie smutki i radości. Do wielkiego dnia Państwo Młodzi przygotowują się bardzo starannie wiele miesięcy czasem lat. Dogrywają każdy szczegół oprawy ceremonii, dekoracji weselnych, swojego wyglądu czy przygotowywanych potraw. Bardzo często młodzi przed samym ślubem „wiją sobie gniazdko” małżeńskie gdzie później zamieszkają już jako mąż i żona. Również i goście weselni dużo wcześniej planują w co się ubiorą, jak dojadą czym wrócą z świętowania, a niejednokrotnie sen z powiek spędza myśl, co wręczyć nowożeńcom w ramach prezentu ślubnego.Grukarte - Geschenk liebevoll verpackt

Od lat w tym rankingu najbardziej trafionych prezentów klasyfikuje się gotówka, ponieważ Młodzi sami zdecydują, co najbardziej im się przyda. Lecz poza kartką z życzeniami i zdjęciami często nie zastaje żadna pamiątka, przy której z sentymentem można by wspominać ten wyjątkowy dzień. Najłatwiej dobrać odpowiedni prezent, gdy znamy wygląd i kolorystykę ich mieszkania, gust i upodobania, ale czasem niestety nie jest nam dane dowiedzieć się wszystkiego wcześniej i wtedy dobrze jest się zdać na sprawdzone pewniaki.
Jeśli nasz budżet prezentowy jest nieco większy od przeciętnego, trafionym, a także trwałym i wyjątkowym prezentem, z którego na pewno skorzysta każdy, są garnki marki Silit. Te wyjątkowe naczynia wykonane z ponad 30 minerałów stopionych w jedną niezwykle trwałą i wytrzymałą masę doskonale sprawdzają się w każdej kuchni, nadają się na wszystkie typy kuchenek, a dodatkowo wyglądają obłędnie przez swoją nietuzinkową kolorystykę. Nie zawierają uczulających pierwiastków, nie jesteśmy w stanie ich zarysować podczas gotowania, posiadają reagujące na indukcję ścianki naczynia, idealne do bezpośredniego odcedzania pokrywki i inteligentne szybkowary.

silit_white_silargan 4-częściowy zestaw garnków Nature White Silit

Na ich silarganowe wykonanie – bo tak nazywamy w skrócie ich ceramiczne, mineralne serce marka daje 30 lat gwarancji, a klienci już cieszący się z użytkowania sami zachwalają produkty innym klientom. Dla naszych nowożeńców to fantastyczna propozycja, zwłaszcza dla tych planujących powiększenie rodziny, wtedy każda kuchenna pomoc jest na wagę złota.

Wyważonym i niezwykle eleganckim pomysłem jest kupienie zastawy stołowej, najlepiej porcelanowej, a doskonale gdy mamy do czynienia z porcelana Bone China. Ta wyjątkowa struktura i skład kruszców nadaje doskonały kolor kości słoniowej, delikatność i przejrzystość nawet przy dużej grubości ścianek. Jest najbardziej ekskluzywną porcelaną produkowana jedynie w trzech miejscach na świecie.

Zestaw porcelany kawowy Diamante Vialli Design, Decorto.pl, 349 zł Zestaw porcelany Diamante Bone China Vialli Design

Marka Vialli Design oferuje takie właśnie cudo w bardzo okazyjnej cenie i trzech dostępnych modelach. Bone China może być serwowana na co dzień domownikom, ale największe wrażenie robi podczas świątecznych czy rodzinnych uroczystości w towarzystwie pięknego szkła i sztućców.
Skoro już poruszyliśmy temat nakrycia stołowego odpowiednie szkło i sztućce to również sprawdzony prezent ślubny, ponieważ zawsze będzie wykorzystany. Niejednokrotnie na naszym blogu zwracaliśmy uwagę na wyjątkowe szkło Amo z podwójną ścianką, które idealnie prezentuje się zarówno podczas serwowania latte czy drinka z parasolką.

amo_300_small Szklanka z podwójną ścianką Amo 300 ml Vialli Design

Dla Młodej Pary również każda ilość cienkiego szkła np. z Krosna będzie mile widziana. Stojące majestatycznie na cieniutkich nóżkach smukłe likierówki, stabilnie, na masywnych denkach szklanki do whisky, czy pękate baryłki koniakówek to konieczne wyposażenie każdego barku.
I oczywiście sztućce. Najtrwalszy z prezentów, często przekazywany z pokolenia na pokolenie, wykładane przy rodzinnych świętach przywołują miłe skojarzenia i sentymentalne ciepło na sercu.

KULIG_Capri_1200px Zestaw sztućców Capri 24 szt. Kulig

Zawsze są wyjątkowe i zawsze przypominają obdarowanym o osobach, które je podarowały. Spośród wielu wzorów i wielu marek warto przyjrzeć się firmie Kulig – ponieważ jako dynamicznie rozwijająca się firma dokłada wszelkich starań aby jakość sztućca, przy bardzo korzystnej cenie była jak najlepsza, a klient miał możliwość wyboru z szerokiej gamy produktów, która cały czas się rozrasta zadowoliła wszelkie gusta i upodobania.

tullio_biale Zestaw sztućców Tullio Vialli Design

Gdy myślimy jednak tylko o dołożeniu drobiazgu, pamiątki do głównego prezentu lub przysłowiowej „koperty”, ciekawym pomysłem jest zakup naściennego napisu z firmy DekoSign.

deko_sign Napisy DekoSign - Never let go your dream (Nigdy nie porzucaj swoich marzeń)

Firma oferuje również możliwość skomponowania swojego autorskiego tekstu, więc możemy Nowożeńcom „napisać” co nam się podoba. Jest to element dekoracyjny ale przy chwytających za serce stwierdzeniach „Razem tworzymy rodzinę”, „Nigdy nie zapominajcie o swoich marzeniach”, czy „Dom stworzony z miłości i marzeń” może uronić się niejedna łza wzruszenia, a szczęście Młodych będzie rozkwitało z każdym dniem, zgodnie z życzeniami weselnych gości, a przede wszystkim Młodej Pary.

x