Product was successfully added to your shopping cart.

Filtruj wodę i dbaj o środowisko!

Nadchodzą coraz cieplejsze dni, a my coraz częściej i chętniej spędzamy aktywnie czas na świeżym powietrzu. Górskie wycieczki, rowerowe wypady, jogging, jazda na rolkach to tylko niektóre sporty podczas których zmęczenie daję się we znaki, pocimy się a przez to nasz organizm doznaje znacznej utraty wody. Płyny należy systematycznie uzupełniać, dlatego warto zawsze mieć przy sobie wodę lub inny niegazowany napój. Dłuższa wyprawa zmusi nas do zakupu co najmniej kilku butelek napojów, chyba, że posiadacie butelkę Bobble z filtrem węglowym.

Butelka filtruje wodę kranową za każdym razem, gdy ją przechylisz. Z wody automatycznie usuwane są zanieczyszczenia organiczne, zapach oraz nieprzyjemny smak chloru. Filtr Bobble pozostawia taką samą ilość minerałów, dlatego woda nie traci naturalnych, zdrowych pierwiastków.  Butelkę Bobble można używać wiele razy, jeden filtr zastępuje około 300 zwykłych butelek, a dodatkowo dbamy o środowisko.

Butelka Bobble stała się rewolucyjnym hitem na całym świecie, otrzymała już wiele nagród i wyróżnień dlatego cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród osób aktywnie fizycznych. Butelkę można kupić w jednym z sześciu kolorów.

 

x