Product was successfully added to your shopping cart.

Elegancki czy oryginalny prezent ślubny?

Zanim nadejdzie czas ślubów i wesel, warto zastanowić się co podarować młodej parze w prezencie. Mimo, że w ostatnim czasie coraz częściej nowożeńcy życzą sobie otrzymywać w ramach podarunku ślubnego gotówkę, to z pewnością istnieją takie prezenty, z których każda młoda para będzie zadowolona.
Aby nie popełnić gafy, bądź sprawić przykrości lub niezadowolenia, powinniśmy przemyśleć i dowiedzieć się od znajomych i przyjaciół, a także od samych zainteresowanych, co lubią, co im się podoba, co ich fascynuje. Być może kupili mieszkanie lub są w trakcie urządzania domu – dowiedzmy się w co zdążyli się już wyposażyć i w jakim stylu planują urządzić swoje „gniazdko”.
Jeśli, mimo wszelkich podejmowanych prób wciąż nie potrafimy zdecydować z jakiego prezentu ślubnego młodzi będą zadowoleni, zachęcamy do przeczytania poniższych sugestii i propozycji.

Tradycyjny prezent ślubny

Do tradycyjnych prezentów ślubnych możemy z całą pewnością zaliczyć wszelkiego rodzaju sprzęty AGD i RTV. Młoda para jednak nie zawsze życzy sobie otrzymać tak znaczące dla całego wnętrza mieszkania „meble”. Dlatego warto wybrać coś równie praktycznego i niezbędnego, a także bardziej ostrożnego. Pomyślmy więc nad czymś nieco drobniejszym i niejednokrotnie tańszym. Oto kilka propozycji tradycyjnych prezentów ślubnych renomowanych marek:

Elegancki prezent ślubny

Do eleganckich prezentów ślubnych zdecydowanie możemy zaliczyć wysokiej jakości zastawy obiadowe oraz sztućce, które nie jednemu małżeństwu służą przez długie lata. Poniżej przedstawiamy kilka bardzo gustownych sugestii, które pomogą w wyborze eleganckiego prezentu ślubnego.

Nowoczesny i oryginalny prezent ślubny

Jeżeli młoda para preferuje nowoczesność oraz minimalizm, nie boi się oryginalności oraz innowacyjnych rozwiązań żywieniowych w kuchni, poniższe propozycje prezentu dla nowoczesnej pary mogą przypaść im w gusta.

  • Jeśli nowożeńcy są fanami muzyki i wszystkiego, co z nią związane, to zegar ścienny NeXtime kreowany na winylową płytę z pewnością stanie się obiektem ich fascynacji – 199 zł
  • Druga propozycja nowoczesnego czasomierza, lecz bardziej uniwersalnego jest zegar ścienny Heavenly NeXtime. Jego wskazówki niczym promienie słońca doskonale prezentują się na czarnym cyferblacie – 549 zł
  • Idealny na jesienno-zimowe wieczory zestaw do fondue. Przy fondue można spędzić wiele przyjemnych rodzinno-przyjacielskich. Produkt świetnie sprawdzi się na prezent ślubny – 600 zł
  • Młoda para ceni sobie kuchnię azjatycką? Dlaczego nie przenieść namiastki Japonii do ich domu? Idealną propozycją nowoczesnego prezentu ślubnego dla smakoszy kuchni azjatyckiej będzie wysokiej jakości 8-częściowy zestaw do sushi – 189 zł
  • Młode pary bardzo często w prezencie otrzymują dobry trunek. Doskonałym rozwiązaniem na jego przechowywanie jest wiszący uchwyt na butelki wina projektu Jakoba Wagnera dla marki Menu. Uchwyt jest również dostępny w wersji ze stali nierdzewnej. – 212 zł
  • Nowoczesny i z pewnością niezwykle praktyczny świecznik składający się z czterech modułów, które łączą się ze sobą za pomocą wbudowanych magnesów. Dzięki temu można je łączyć na różne sposoby. Doskonały na romantyczne kolacje we dwoje. – 547 zł

Karta podarunkowa na prezent ślubny

Jeśli nasze propozycje prezentu ślubnego wciąż pozostawiają Ci wątpliwości, warto zastanowić się nad kartą podarunkową dla młodej pary. Karty podarunkowe na zakupy w stacjonarnym sklepie Decorto i internetowym Decorto.pl to świetny pomysł, szczególnie, jeśli młoda para jest w tracie urządzania mieszkania lub prędzej czy później stanie przed wyborem akcesoriów wyposażenia swojego domu.
Karty podarunkowe Decorto posiadają długi termin realizacji, a można je nabyć w pięciu nominałach: 300zł, 500 zł, 1000 zł, 1500 zł oraz 2000 zł*.

Takie rozwiązanie problemu wyboru prezentu ślubnego, pozostaje na głowie młodej pary, ale co najważniejsze – satysfakcja z prezentu ślubnego gwarantowana!


* Tymczasowo karty podarunkowe Decorto i Decorto.pl dostępne są tylko na zamówienie. Karty można zamawiać mailowo: info@decorto.pl.

x