Product was successfully added to your shopping cart.

Drewniane dodatki do domu

Drewno jest surowcem, który wnętrzu mieszkania dodaje ciepła i szlachetności. Moda na drewno w domu nie przemija, wciąż w pomieszczeniach kładziemy drewniane posadzki, a na ścianach boazerie czy szerokie deski . Drewno dobrze izoluje, przez co w pomieszczeniu jest cieplej, a oprócz tego drewno stanowi doskonałą izolację akustyczną.

Drewno jest materiałem uniwersalnym, dzięki jego odpowiedniej obróbce można zaaranżować zarówno klasyczne jak i nowoczesne wnętrze, o dowolnej stylistyce i klimacie. Ponadto drewno można łączyć z innymi materiałami jak np. kamieniem, ceramiką czy szkłem. Ciepło drewna "ochłodzą" sprzęty o metalicznym wykończeniu w postaci lodówki, mikrofalówki, zmywarki, pralki. Drewno przełamuje zimny charakter pomieszczeń np. łazienki – drewniana obudowa wanny czy umywalki świetnie się komponuje i dodaje oryginalnego charakteru wnętrzu. Drewno egzotyczne jak np. teak, merbau, matap jest odporne na wilgoć, a więc nie musimy obawiać się, że zacznie np. pleśnieć.

Drewno daje ogromny wachlarz możliwości jeśli chodzi o dopasowanie odpowiedniej kolorystyki do wnętrza domu. Poza tym drewniane akcesoria można poddawać renowacji, co pozwala na długotrwałe ich użytkowanie.

Duńska marka Skagerak zajmuje się produkcją nowoczesnych, drewnianych akcesoriów do domu, które poniżej prezentujemy.

 

 

 

x